اخبار آرام بلاگ

اطلاعیه و تازه های آرام بلاگ را در اینجا دنبال کنید.

اطلاعیه و استفاده از قالب سایر سیستم ها

بنام خدا

با سلام خدمت کاربران گرامی سایت آرام بلاگ

برخی از کاربران پیام دادند که قالب های متعددی که در خود سیستم و در بخش قالب ها وجود داره باب میلشون نیست . این دوستان و سایر کاربران میتونن از قالب های مربوط به سیستم بلاگفا و لوکس بلاگ استفاده کنند . کافیه کد قالب بلاگفا و لوکس بلاگ رو از سایت هایی که قالب ارائه میدن بردارند و وارد پنل کاربریتون در آرام بلاگ شده و به بخش ویرایش قالب رفته و کد قالب رو جایگزین کنند. سیستم به صورت هوشمند کدهای بلاگفا و لوکس بلاگ رو به سایت آرام بلاگ ترجمه خواهد کرد. ما سعی میکنیم هر هفته تعدادی قالب به خود قالب های سایت اضافه کنیم انشالله .

اما اطلاعیه و اخطار در ارتباط با ساخت وبلاگ های جدید :

دوستان عزیزی که اقدام به ساخت وبلاگ با نام کاربری دلخواه میکنند توجه داشته باشند ؛ درصورتی که صرفا فقط اقدام به ایجاد نام کاربری کرده و هیچ فعالیتی در وبلاگتون نداشته باشند و نام های کاربری رو بلااستفاده اشغال کنند ، این نام های کاربری حذف خواهند شد تا سایر عزیزانی که واقعا فعالیت میکنند استفاده کنند .

بعنوان مثال مشاهده میشه که برخی افراد اسم های دست اول و اسامی رو ثبت میکنند و همونطور رها میکنند و هیچ مطلبی ثبت نمیکنند، این عزیزان توجه کنند که در صورت عدم فعالیت پس از مدت کوتاهی وبلاگشون غیر فعال خواهد شد . 

ما در آرام بلاگ سعی میکنیم کیفیت کار رو بالا ببریم و امکانات رایگان برای وبلاگنویسان عزیز ارائه بدیم .

موفق باشید

برچسب ها: ساخت وبلاگ رایگان , آرام بلاگ ,

[ بازدید : 609 ]

[ پنجشنبه 24 ارديبهشت 1394 ] [ 22:05 ] [ مدیریت آرام بلاگ ]

[ ]

خشکشویی آنلاین خشکشویی آنلاین انجام پایان نامه سئو تعمیر تلویزیون
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]