قوانین سایت آرام بلاگ


بنام خدا

با سلام و احترام  ؛


- کاربران سایت آرام بلاگ  (http://aramblog.ir) در زمان ثبت نام، موافقت خود را با قوانین سایت اعلام می دارند و لذا هر کاربر موظف است قبل از اقدام به ثبت وبلاگ و فعالیت در سایت ، قوانین مندرج در این صفحه را مطالعه کند.
- همچنین کاربر بایستی در صورت ارائه نسخه های ویرایش شده قوانین از سوی آرام بلاگ ، آنها را مطالعه و جهت ادامه فعالیت با ضوابط جدید هماهنگ باشد.
- قوانین در نظر گرفته شده برای کاربران با توجه به شرایط زمانی و نحوه عملکرد سیستم و سیاست های کلی آرام بلاگ ممکن است در هر زمان تغییراتی داشته باشد که در این صفحه قابل رؤیت خواهد بود.


لیست کلی قوانین سایت :


1) مدیریت سایت آرام بلاگ ضمن دفاع از آزادی بیان و قلم از کاربران خود می خواهد تا شرایط و قوانین جمهوری اسلامی ایران را در نظر داشته باشند تا از این جهت برای  وبلاگ نویسنده مشکلی بوجود نیاید .
2) آرام بلاگ یک سایت خصوصی است و ممکن است جهت تامین نیازهای مالی خود اقدام به نمایش آگهی در وبلاگها کند .
3) اطلاعات خصوصی کاربران و همچنین ایمیلهای ایشان نزد سایت محفوظ است و در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی قرار نخواهد گرفت مگر با دستور قضایی.
4) وبلاگهایی که اقدام به انشار تصاویر یا مطالب مستهجن کنند و یا به مقامات ایران ، ادیان و اقوام و نژادها توهین کنند مسدود خواهند شد .و اطلاعات آنها در اختیار مقامات قضایی قرار خواهد گرفت .

5) وبلاگهایی که اقدام به فروش برنامه های عبور از فیلترینگ ، آموزش ها و کالاهای زناشویی بدون مجوز ، نرم افزار یا آموزش هک، برنامه های کنترل از راه دور و یا جاسوسی ، فروش فیلم و سریالها بدون مجوزهای لازم از مراجع مربوطه و ... کنند که طبق قوانین جاری کشور ممنوع می باشند ، مسدود و درصورت لزوم اطلاعات آنها در اختیار مراجع قضایی قرار خواهد گرفت .
6) وبلاگ هایی که به هرگونه اقدام به حمایت و تبلیغ گروه های تروریستی و تکفیری نمایند مسدود خواهند شد.
6) وبلاگ کاربرانی که به هر شکلی (مانند صرف بیهوده منابع سایت ،هک، حذف آگهی و...) منافع مالی یا امنیت سایت را دچار خطر کنند مسدود خواهد شد .
8) در جهت حفط منابع سایت و همچنین جلوگیری از سوء استفاده وبلاگهای آزمایشی و وبلاگهای غیر فعال و بدون محتوا حذف خواهد شد .
9) راه اندازی وبلاگ فروشگاه و وبلاگ هایی که حاوی کد انتقال به سایت یا وبلاگ دیگری هستند ، ممنوع است .
10) وبلاگ هایی که به منظور تولید بک لینک اقدام به ساخت وبلاگ نمایند بدون اطلاع قبلی مسدود خواهند شد.

 

با آرزوی پیروزی و موفقیت برای شما عزیزان | مدیریت سایت آرام بلاگ
[ بازدید : 909 ]
اخبار و اطلاعیه های سایت آرام بلاگ ، سایت آرام بلاگ یک سرویس وبلاگدهی رایگان با امکانات مناسب جهت ثبت خاطرات و لحظات شما می باشد . می توانید به رایگان وبلاگ فارسی ایجاد و به نشر مطالب خود بپردازید .
با آرزوی موفقیت و کامیابی برای شما کاربران گرامی .
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به اخبار آرام بلاگ است. | طراح قالب avazak.ir| با قدرت aramblog.ir
ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]